Dla Firm

Zmieniamy Obraz
Świata Finansów

Jeżeli prowadzisz firmę i nieobcy jest Ci zaangażowany społecznie model biznesowy powinieneś do nas dołączyć.

Prawdopodobnie jak każdy korzystasz z produktów bankowych. My dajemy Ci możliwość skorzystania ze społecznie odpowiedzialnego finansowania. Dzięki współpracy z czołowymi firmami doradztwa w Polsce, otwieramy nieograniczone wręcz możliwości dobrania najlepszego produktu finansowego. Otrzymując pomoc osobistego Eksperta Finansowego dostajesz usługę, która wpływa pozytywnie na wiele płaszczyzn działania Twojego biznesu. Jednocześnie dostajesz prawdziwą możliwość oddziaływania na otaczająca Cię rzeczywistość. Zdobywając z naszą pomocą środki dla Swojego biznesu, otrzymujesz od nas środki na działania dobroczynne. Tylko tyle i aż tyle.

Dziś na topie jest tematyka związana z CSR. Jednakże większość nie wie jak się do tego zabrać, czy po prostu trudno Im wygospodarować na to środki. Dlatego często ograniczają się to tylko do planów i na tych planach się kończy.
My dajemy możliwości ich wdrożenia i  dajemy na to pieniądze.

Za każdy produktu finansowy lub ubezpieczeniowy załatwione dla Twojej firmy otrzymasz część naszego zysku, którą będziesz mógł przeznaczyć na dowolnie wybrany cel charytatywny.

Jak to zrobić ?

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

arrow

WSPÓLNIE WYBIERAMY
NAJLEPSZY PRODUKT

arrow

TY REALIZUJESZ SWÓJ CEL
A DODATKOWO
WYBRANA
ORGANIZACJA
OTRZYMUJE PIENIĄDZE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

  • ADRES

    CONVITER Sp. z o.o.
    Al. Marsz. J. Piłsudskiego 77
    10-449 Olsztyn

  • TELEFON

    512 302 162